4 sierpnia 2009

Kolekcja okładek Fumetti Neri - Perły pulpy!

Zanim przezwyciężę pofestiwalowe lenistwo i napiszę o tytułach, które zrobiły na mnie największe wrażenie podczas tegorocznej edycji ENH, prezentuję kolejny plik do downloadu. Tym razem kolekcję okładek kilkunastu serii fumetti, takich jak Capucetto Rotto (Czerwony Kapturek!), I Notturni, Jolanka, Misteria, Pussycat, Sexy Operette czy Storie Blu. Zbiór pokaźny i wyjątkowo cieszący oko. Włosi wiedzieli, jak zachęcić do kupna danego tomiku i na pierwszym planie stawiali zawsze atrakcyjne opakowanie.
Ów swoisty artbook skompletowałem ze znakomitego bloga, poświęconego w dużej części fumetti per adulti. Zachęcam do zerknięcia na The Groovy Age Of Horror, to prawdziwa gratka dla amatorów tych nieco mniej grzecznych spośród historyjek obrazkowych. Tym bardziej że 99% opisywanych tytułów nie ma szans na reedycję i wyjdzie już nigdy z prywatnych bibliotek maniakalnych kolekcjonerów.
Linki:
1) http://www.4shared.com/file/101986711/3caeed60/Fummetti_Neri_-_Kolekcja_okadek.html
2) http://groovyageofhorror.blogspot.com/

4 komentarze:

 1. Zaglądam dość regularnie na twojego bloga, trochę szkoda, że dość rzadko zamieszczasz nowe wpisy. Może byś coś napisał o Christinie Lindberg.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma co narzekać, patrzmy optymistycznie na ten nieoczekiwany zwrot - wydawać by się mogło, że blog już zamarł, a tymczasem częstotliwość ukazywania się nowych wiadomości wzrasta kilkukrotnie, a Vuzz już zapowiedział kolejne notki!
  Polecam od siebie comix-collection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Narzekać to nie narzekam, raczej zachęcam do większej aktywności. Ma bardzo specyficzne spojrzenie na świat. A stronka ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. O kurcze, a więc ktoś czyta tego bloga! Zupełnie się tego nie spodziewałem! W takim wypadku zdecydowanie zwiększam aktywność :) Może nawet spełnię prośbę i napiszę o Christinie Lindberg, choć osobiście ze szwedzkim gwiazdeczek sexploitation wolę Marie Liljedahl - uroda podobna, ale subtelniejsza!

  OdpowiedzUsuń